Oferta

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Administratorem Danych Osobowych jest Multi Serwis Maciej Bytniewski z siedzibą w Gdańsku, ul. Marsa 22C

2. Dane Osobowe będą przetwarzane prze ADO w celu podjęcia kontaktu, prezentacji i przekazania oferty drogą elektroniczną lub telefoniczną

3. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku – w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

4. Dane Osobowe przechowywane będą przez ADO przez okres 12 miesięcy lub przez okres określony przepisami prawa, które zobowiązują ADO do dłuższego przechowywania danych osobowych. lub nie działają. Jesteśmy w stanie, w sposób bezinwazyjny wyciągnąć zablokowany lub złamany klucz z zamka. Dodatkowo nasza firma oferuje naprawę uszkodzonych zamków i ich serwis. Zajmujemy się również konserwacją zamków.

5. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania, żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

6. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do firm trzecich.

7. Państwa dane nie będą używane do profilowania,

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak jest niezbędne do realizacji celów określonych przy formularzu kontaktowym. Uprzejmie prosimy o wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych. Ich brak może skutkować brakiem możliwości podjęcia działań związanych z obsługą formularza.


Oferta

535 161 161

W ofercie Naszego pogotowia ślusarskiego znajdą Państwo szereg kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie:

Awaryjne otwieranie samochodu.

Ślusarstwo samochodowe w Naszym wykonaniu jest na najwyższym poziomie. Nasze usługi awaryjnego otwierania aut obejmują wszystkie marki samochodów jak również wszelkiego typu zabezpieczenia. Stosujemy wysokiej jakości metody bezinwazyjne w samochodach ryglowanych, takich jak Audi czy BMW, w przypadku tradycyjnych zamków z nacinanym kluczem, jak również w autach posiadających nowsze technologicznie zabezpieczenia. ślusarz wykonujący zlecenie zawsze wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia najnowszej generacji. Wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów w przypadku niedziałających zamków jak również wtedy, kiedy następuje mechaniczne uszkodzenie zamka. świadczymy również usługę otwierania aut i ich naprawę w przypadku uszkodzenia po włamaniowego. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług awaryjnego otwierania samochodów. Korzystając z pomocy Naszej firmy, możecie być pewni, że usługa zostanie wykonana szybko oraz bezpiecznie, a Naszym celem jest nie narażanie Państwa na dodatkowe koszty i stres.

Awaryjne otwieranie mieszkań.

Skuteczne awaryjne otwieranie drzwi wymaga dużej wiedzy oraz znajomości dostępnych na rynku zabezpieczeń. Nasza firma gwarantuje Państwu użycie najlepszych i najmniej inwazyjnych technik awaryjnego otwierania zamków. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczne narzędzia, które pozwalają bez szkody dla drzwi usunąć każdą usterkę w zamku. Nasze usługi obejmują otwieranie drzwi, które wyposażone są w wkładki klasy A, B oraz C czyli wkładki atestowane antywłamaniowe. Nasi ślusarze są w stanie otworzyć drzwi z zamkami antywłamaniowymi, takimi jak Gerda, Abus, Wilka, Iseo, Rom. Usługi ślusarskie, oferowane przez naszą firmę obejmują otwieranie drzwi wówczas, kiedy klucze zostały zgubione lub nie działają. Jesteśmy w stanie, w sposób bezinwazyjny wyciągnąć zablokowany lub złamany klucz z zamka. Dodatkowo nasza firma oferuje naprawę uszkodzonych zamków i ich serwis. Zajmujemy się również konserwacją zamków.

Awaryjne otwieranie sejfów.

Ślusarze zatrudnieni w Naszej firmie, posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w zakresie otwierania wszelkiego rodzaju sejfów. Doświadczenie to przekłada się skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanych usług. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z usunięciem zabezpieczenia z sejfów nieposiadających klucza lub w wypadku utraty szyfru. Usługi Naszego pogotowia zamkowego obejmują również otwieranie sejfów z pokrętłem szyfrowym. Dzięki posiadanym, przez Naszą firmę narzędziom wysokiej klasy, jesteśmy w stanie awaryjnie otworzyć sejf z popsutym zamkiem. Możemy także usunąć uszkodzony klucz z zamka, nie powodując zniszczeń. Jednocześnie Nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się naprawą mechanizmów zamykających oraz wymianą zamków. Korzystając z usług Naszego pogotowia zamkowego, mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana szybko, skutecznie, a co najważniejsze, bez szkody dla Państwa mienia.

Napisz do nas wiadomość
Imię, nazwisko
Adres e-mail
 
 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O firmie | Oferta | Kontakt
© Pozycjonowanie Stron 2016