Oferta

535 161 161

W ofercie Naszego pogotowia ślusarskiego znajdą Państwo szereg kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie:

Awaryjne otwieranie samochodu.

Ślusarstwo samochodowe w Naszym wykonaniu jest na najwyższym poziomie. Nasze usługi awaryjnego otwierania aut obejmują wszystkie marki samochodów jak również wszelkiego typu zabezpieczenia. Stosujemy wysokiej jakości metody bezinwazyjne w samochodach ryglowanych, takich jak Audi czy BMW, w przypadku tradycyjnych zamków z nacinanym kluczem, jak również w autach posiadających nowsze technologicznie zabezpieczenia. ślusarz wykonujący zlecenie zawsze wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia najnowszej generacji. Wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów w przypadku niedziałających zamków jak również wtedy, kiedy następuje mechaniczne uszkodzenie zamka. świadczymy również usługę otwierania aut i ich naprawę w przypadku uszkodzenia po włamaniowego. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług awaryjnego otwierania samochodów. Korzystając z pomocy Naszej firmy, możecie być pewni, że usługa zostanie wykonana szybko oraz bezpiecznie, a Naszym celem jest nie narażanie Państwa na dodatkowe koszty i stres.

Awaryjne otwieranie mieszkań.

Skuteczne awaryjne otwieranie drzwi wymaga dużej wiedzy oraz znajomości dostępnych na rynku zabezpieczeń. Nasza firma gwarantuje Państwu użycie najlepszych i najmniej inwazyjnych technik awaryjnego otwierania zamków. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczne narzędzia, które pozwalają bez szkody dla drzwi usunąć każdą usterkę w zamku. Nasze usługi obejmują otwieranie drzwi, które wyposażone są w wkładki klasy A, B oraz C czyli wkładki atestowane antywłamaniowe. Nasi ślusarze są w stanie otworzyć drzwi z zamkami antywłamaniowymi, takimi jak Gerda, Abus, Wilka, Iseo, Rom. Usługi ślusarskie, oferowane przez naszą firmę obejmują otwieranie drzwi wówczas, kiedy klucze zostały zgubione lub nie działają. Jesteśmy w stanie, w sposób bezinwazyjny wyciągnąć zablokowany lub złamany klucz z zamka. Dodatkowo nasza firma oferuje naprawę uszkodzonych zamków i ich serwis. Zajmujemy się również konserwacją zamków.

Awaryjne otwieranie sejfów.

Ślusarze zatrudnieni w Naszej firmie, posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w zakresie otwierania wszelkiego rodzaju sejfów. Doświadczenie to przekłada się skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanych usług. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z usunięciem zabezpieczenia z sejfów nieposiadających klucza lub w wypadku utraty szyfru. Usługi Naszego pogotowia zamkowego obejmują również otwieranie sejfów z pokrętłem szyfrowym. Dzięki posiadanym, przez Naszą firmę narzędziom wysokiej klasy, jesteśmy w stanie awaryjnie otworzyć sejf z popsutym zamkiem. Możemy także usunąć uszkodzony klucz z zamka, nie powodując zniszczeń. Jednocześnie Nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się naprawą mechanizmów zamykających oraz wymianą zamków. Korzystając z usług Naszego pogotowia zamkowego, mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana szybko, skutecznie, a co najważniejsze, bez szkody dla Państwa mienia.

Napisz do nas wiadomość
Imię, nazwisko
Adres e-mail
 
 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

O firmie | Oferta | Kontakt
© Pozycjonowanie Stron 2016